Wspaniały zostaje!?

Wszystko wskazuje na to, że dotychczasowy trener mistrzów Polski, Waldemar Wspaniały podpisze nowy kontrakt z Mostostalem.
– Jesteśmy już po poważnych rozmowach z trenerem – zapewniał wczoraj Kazimierz Pietrzyk. – W każdym punkcie nowego kontraktu doszliśmy do porozumienia. Mogliśmy już podpisać nową umowę, ale trener musiał pilnie wyjechać na kilka dni. Po jego powrocie na pewno to zrobimy – uważa prezes.
Porozumienie z trenerem to jednak dopiero początek negocjacji, które w najbliższych tygodniach będzie musiał przeprowadzić zarząd klubu. Na podobne rozmowy czekają także zawodnicy, którym także kończą się kontrakty. Wśród nich są Paweł Papke, Sebastian Świderski i Rafał Musielak.
– Postawiłem zawodnikom sprawę jasno. Do końca maja każdy z nich musi ostatecznie określić swoje stanowisko, czy zostaje u nas, czy też chce zmienić klubowe barwy – tłumaczy Pietrzyk. – W tej chwili nie stać nas na to, by czekać z kontraktami dłużej. Musimy wzmocnić drużynę i uzupełnić luki przy ewentualnych odejściach zawodników. Teraz zaczyna się gorący okres na siatkarskim rynku i w czerwcu lub w lipcu najlepsi będą już w innych klubach. Nie możemy więc tak długo czekać na sfinalizowanie rozmów z aktualnym zawodnikami Mostostalu. Nie ukrywam jednak, że wszystkich chętnie widziałbym w przyszłym sezonie w naszych barwach, dlatego z nikogo sami nie zrezygnujemy – zapewnia Kazimierz Pietrzyk.

Może Ci się również spodoba