O klubie

Klub sportowy Mostostal Azoty SA jest męskim klubem siatkówki od ponad dekady biorącym udział w zmaganiach w najwyższej klasie rozgrywkowej – Polskiej Lidze Siatkówki. Od 1994 roku funkcjonujemy pod szyldem Mostostal. Nasza podstawa na polskich i zagranicznych parkietach spowodowała, że marka Mostostal, jest rozpoznawana przez wszystkich sympatyków siatkówki w kraju jak i w Europie.
Dzięki wsparciu naszych sponsorów stale walczymy o najwyższe cele propagując przy tym ducha sportu, walki oraz gry fair-play pośród młodzieży oraz wszystkich sympatyków siatkówki, którzy swoim aktywnym i żywiołowym dopingiem współtworzą na naszych meczach niezapomniane widowisko.

W sezonie 2006/2007 kadra klubu została całkowicie przebudowana po nieudanym występie w sezonie 2005/2006. Podziękowano trenerowi Drzyzdze, jego funkcję objął dotychczasowy drugi szkoleniowiec – Andrzej Kubacki, jego współpracownikiem został Roland Demnbończyk.
Klub pozyskał siedmiu nowych graczy, reprezentantów Polski juniorów oraz doświadczonych Małeckiego i Nowaka. Do zespołu dołączył reprezentant Niemiec – Bakumovski oraz libero Marcin Mierzejewski. Z klubu odeszło sześciu graczy, między innymi dobrze wszystkim znany Aleksander Januszkiewicz, oraz wieloletnia podpora Mostostalu, jego kapitan – Rafał Musielak, który po wielu latach walki o medale postanowił zakończyć karierę sportową.