Erima ubierze siatkarzy

Na mocy umowy zawartej z firmą Team-Sport, w nadchodzącym sezonie siatkarze ZAK S.A. będą występować w strojach i sprzęcie marki Ermia.
ERMIA to niemiecka firma, która zajmuje się produkcją wysokiej jakości odzieży i sprzętu sportowego dla takich dyscyplin jak piłka nożna, piłka ręczna, piłka siatkowa, lekkoatletyka oraz tenis ziemny. Ze względu na swój uniwersalnych charakter oraz bogatą kolekcję, produkty firmy Erima są powszechnie stosowane również przez sportowców w wielu innych dyscyplinach.
ERMIA to firma o zasięgu europejskim posiadająca swoje oddziały w takich państwach jak Austria, Szwajcaria, Francja, Belgia oraz Holandia.
Ermia to min. Ponad 100 lat obecności na rynku, rewelacyjne materiały wykonane według najnowszych technologii oraz uznanie w oczach specjalistów i sportowców.
Firma Team-Sport, oficjalny dystrybutor marki Erima w Poslce, posiada duże doświadczenie we współpracy z klubami piłki nożnej, siatkowej i ręcznej. W sezonie 2007/2008 ze strojów marki Ermia korzystać będą min. Groclin Dyskobolia Grodzisk Wlkp. – zdobywca piłkarskiego Pucharu oraz Pucharu Ekstraklasy 2006/2007 (piłka nożna), VKS Joker Piła (siatkówka) oraz K.S. Techtrans-Darad Elbląg (piłka ręczna).

http://lcw1seotest.pl/ohio.html

Może Ci się również spodoba