Domonik w gipsie, prezes w Japonii

Jak poinformował nas prezes Mostostalu Azoty Kędzierzyn-Koźle kontuzja Damiana Domonika okazuje się bardzo poważna. – Doznał on zerwania ścięgna stawu skokowego z niewielkim przemieszczeniem kości i czeka go sześcio, ośmio tygodniowy gips.
Nie ukrywam, że sytuacja jest poważna i może się okazać, że wróci on na boisko dopiero pod koniec stycznia. W tym okresie czeka nas sześć trudnych spotkań. Jeżeli dołożymy do tego uraz Świechowskiego, to sytuacja na środku bloku jest dramatyczna, ponieważ pozostał nam na tej pozycji jedynie Marcin Nowak. Nie ukrywam, że będziemy szukać jakiegoś siatkarza na tę pozycję ale będzie to bardzo trudne, ponieważ na polskim rynku nie ma już zawodników na odpowiednim poziomie. Za granicą także jest o nich trudno.
Chętnie dokonalibyśmy wypożyczenia zawodnika na pół sezonu, to jednak trudna sprawa – powiedział nam prezes Mostostalu-Azoty Kazimierz Pietrzyk.
W najbliższych dniach Kazimierz Pietrzyk udaje się on do Japonii, gdzie będzie miał okazję obserwować drugą fazę mistrzostw świata w siatkówce mężczyzn. Czy tam także będzie się rozglądał za nowym zawodnikiem Mostostalu?

Może Ci się również spodoba